Pán rohlíků-Společenstvo Koblihy

společenstvo koblihy


Lama studio v zastoupení skupinou Vulpes Knajpes, Ochránci Avalonu a spoustou dalších nadšenců si vás dovolují upozornit na zrod zcela ojedinělého celovečerního filmu " Pán rohlíků-Společenstvo Koblihy". Ano, čtete správně. Nejedná se o žádný trapný pokus "filmově se projevit se"přeparodováním klasického díla ale o plnohodnotný a svébytný hodinu a tři čtvrtě trvající film vysoké umělecké kvality.

Díky obětavé práci jednoho nadšence máte možnost si Pána Rohlíků stáhnout z internetu. Jeho jméno je Nixx, takže až budete ježíškovi psát, že jste byli opravdu, ale opravdu hodní, nezapomeňte to podepsat jeho jménem...
A tady už slíbené odkazy:
megaupload toolbar ten si myslím musíte stáhnout, aby vám to vůbec šlapalo...a možná taky ne, nevím...;-)

A jedeme z kopce...
první část
druhá část
třetí část
stahovat začnete, když vpravo nahoře zmáčknete continue to megaupload. Nebo jenom vepište ten kód, co vám to tam napíše. No, pak už se snad vyznáte... Předem upozorňuji, že nejsem internetově moc zdatný, takže jestli vám to někomu nešlape, tak to nebudu já, kdo vám bude pomáhat...Jak říkal náš informatik: "Čtěte obrazovku a používejte nápovědu..."

A ještě jednou: DÍKY Nixxi.

Hobiti (4)

Aktuálně ze světa: Režisér Pavel Horáček a představitel jedné z hlavních rolí, Jiří Svoboda byli požádáni o rozhovor v rámci pořadu druhého programu ČESKÉ TELEVIZE. Reagovali kladně a vypravili se proto ve středu 25. ledna tohoto roku do Prahy na Kavčí Hory pronajatým žlutým autobusem, aby zde tento rozhovor poskytli. Po Interview se oba vrátili stejným autobusem zpátky. Režisér se nechal slyšet, že Praha je Hezká. Naopak Jíří Svoboda je toho názoru, že hezčí byly dvě slečny, které potkali na cestě zpet.Jedna měla hezký laptop a druhá hezké rifle. Při cestě domů obě stars jedly řízek a jablko, a četly si z denního tisku. Nám se podařilo zjistit, že největší pozornost věnovaly rubrice KULTURA.Malá ochutnávka ze souboje nad Rauroskými vodopády.
Mělo by se to spustit při projetí myší pod tímto textem.

Jestli se nic neděje, tak si to tady stáhněte nebo taky spusťte. To fakt nevim.